Ducati Hypermotard 1100 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Ducati Hypermotard 1100 2007 Zkušenosti a odborné posudky
nastynils
Marniví chlapci a dívky se nedostanou přes zkušební jízdu. Pokud pak uděláte tu chybu, že se při usednutí v showroomu podíváte do zrcadla na stěně, koupi se nevyhnete.

Klíčové atributy Ducati Hypermotard 1100 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 95 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1078 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1455 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 845 mm |
| Suchá hmotnost | 178 kg |
| Objem palivové nádrže | 11.5 l |
| Maximální rychlost | 210 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati Hypermotard 1100
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati Hypermotard 1100 Historie
Ducati Hypermotard 1100 2012

95 HP
1078 cm³
171 kg
Ducati Hypermotard 1100 2009

90 HP
1078 cm³
179 kg
Ducati Hypermotard 1100 2007

95 HP
1078 cm³
178 kg
149 823,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Ducati Hypermotard 1100
- Jaká je současná tržní cena Ducati Hypermotard 1100?
- Současná tržní cena Ducati Hypermotard 1100, rok výroby 2007, je 187 180 CZK s průměrně najetými 26 436 km.
- Který je lepší? Ducati Hypermotard 1100 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati Hypermotard 1100?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Ducati Hypermotard 1100.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati Hypermotard 1100? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Ducati Hypermotard 1100 velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl +30% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati Hypermotard 1100?
- Na trhu je po Ducati Hypermotard 1100 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati Hypermotard 1100 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků
























