Aprilia Mana 850 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Aprilia Mana 850 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 88 mm |
| Úder | 69 mm |
| Výkon motoru | 76 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8000 ot/min |
| Točivý moment | 72 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 5000 ot/min |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 839 cm³ |
Přední náprava
| Značka | Showa |
|---|
Zadní náprava
| Značka | Showa |
|---|
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2155 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Rozvor | 1465 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 230 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Aprilia Mana 850
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Aprilia Mana 850 Historie
Aprilia Mana 850 2018

76 HP
839.3 cm³
230 kg
Aprilia Mana 850 2017

76 HP
839.3 cm³
230 kg
Aprilia Mana 850 2016

76 HP
839.3 cm³
230 kg
Aprilia Mana 850 2015

76 HP
839.3 cm³
230 kg
Aprilia Mana 850 2014

76 HP
839.3 cm³
230 kg
Aprilia Mana 850 2013

76 HP
839.3 cm³
230 kg
125 172,00 Kčprůměrná tržní cena
Aprilia Mana 850 2012

76 HP
839.3 cm³
230 kg
Aprilia Mana 850 2011

76 HP
850 cm³
230 kg
Aprilia Mana 850 2010

76 HP
850 cm³
230 kg
128 733,00 Kčprůměrná tržní cena
Aprilia Mana 850 2009

76 HP
839 cm³
230 kg
Aprilia Mana 850 2008

76 HP
839 cm³
91 893,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Aprilia Mana 850
- Jaká je současná tržní cena Aprilia Mana 850?
- Současná tržní cena Aprilia Mana 850, rok výroby 2010, je 156 640 CZK s průměrně najetými 20 000 km.
- Který je lepší? Aprilia Mana 850 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Aprilia Mana 850?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Aprilia Mana 850.
- Jak stabilní je cena použitého Aprilia Mana 850? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2014 byla stabilita ceny Aprilia Mana 850 velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -8% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Aprilia Mana 850?
- Na trhu je po Aprilia Mana 850 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Aprilia Mana 850 Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobrazit více obrázků























