Buell Lightning Long XB 12 Ss 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Buell Lightning Long XB 12 Ss 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 88.9 mm |
|---|---|
| Úder | 96.8 mm |
| Výkon motoru | 95 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 6800 ot/min |
| Točivý moment | 104 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 5500 ot/min |
| Převodovka | Pás |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1203 cm³ |
Přední brzdy
| Píst | Šest pístů |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 1950 mm |
| Rozvor | 1320 mm |
| Výška sedla | 726 mm |
| Suchá hmotnost | 181 kg |
| Objem palivové nádrže | 16.7 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Buell Lightning Long XB 12 Ss Historie
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2011

94 HP
1203 cm³
181 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2010

94 HP
1203 cm³
181 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2009

95 HP
1203 cm³
181 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2008

101 HP
1203 cm³
179 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2007

101 HP
1203 cm³
179 kg
Buell Lightning Long XB 12 Ss 2006

101 HP
1203 cm³
179 kg
FAQ Buell Lightning Long XB 12 Ss
- Jaká je současná tržní cena Buell Lightning Long XB 12 Ss?
- Současná tržní cena Buell Lightning Long XB 12 Ss, rok výroby 2009, je 206 460 CZK s průměrně najetými 34 729 km.
- Který je lepší? Buell Lightning Long XB 12 Ss nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Buell Lightning Long XB 12 Ss?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Buell Lightning Long XB 12 Ss.
- Jak stabilní je cena použitého Buell Lightning Long XB 12 Ss? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Buell Lightning Long XB 12 Ss velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +29% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Buell Lightning Long XB 12 Ss?
- Na trhu je po Buell Lightning Long XB 12 Ss průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Buell Lightning Long XB 12 Ss Obrázky
Zdroj: 1000PS


















