KTM 690 Supermoto 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 690 Supermoto 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 63 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 1 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 654 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1460 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 875 mm |
| Suchá hmotnost | 152 kg |
| Objem palivové nádrže | 13.5 l |
| Maximální rychlost | 185 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena KTM 690 Supermoto
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 690 Supermoto Historie
KTM 690 Supermoto 2009

66 HP
654 cm³
154 kg
131 965,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Supermoto 2008

63 HP
654 cm³
152 kg
102 904,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Supermoto 2007

63 HP
654 cm³
152 kg
106 684,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k KTM 690 Supermoto
FAQ KTM 690 Supermoto
- Jaká je současná tržní cena KTM 690 Supermoto?
- Současná tržní cena KTM 690 Supermoto, rok výroby 2010, je 137 910 CZK s průměrně najetými 31 900 km.
- Který je lepší? KTM 690 Supermoto nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 690 Supermoto?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů KTM 690 Supermoto.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 690 Supermoto? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny KTM 690 Supermoto dobrá v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl +4% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 690 Supermoto?
- Na trhu je po KTM 690 Supermoto velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.




























