KTM 990 Adventure S 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 990 Adventure S 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 98 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 999 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1570 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 895 mm |
| Suchá hmotnost | 199 kg |
| Objem palivové nádrže | 22 l |
| Maximální rychlost | 205 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena KTM 990 Adventure S
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 990 Adventure S Historie
KTM 990 Adventure S 2009

98 HP
999 cm³
KTM 990 Adventure S 2008

98 HP
999 cm³
199 kg
138 677,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Adventure S 2007

98 HP
999 cm³
199 kg
204 595,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Adventure S 2006

98 HP
999 cm³
199 kg
185 206,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k KTM 990 Adventure S
FAQ KTM 990 Adventure S
- Který je lepší? KTM 990 Adventure S nebo Yamaha Tenere 700?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 990 Adventure S?
- V porovnání s jinými motocykly Enduro je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů KTM 990 Adventure S.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 990 Adventure S? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny KTM 990 Adventure S dobrá v porovnání s jinými motocykly Enduro. Cenový trend byl -0% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 990 Adventure S?
- Na trhu je po KTM 990 Adventure S průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.




















