Triumph Scrambler 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Triumph Scrambler 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 54 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 865 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1500 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost | 205 kg |
| Objem palivové nádrže | 16.6 l |
| Maximální rychlost | 170 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Triumph Scrambler
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Triumph Scrambler Historie
Triumph Scrambler 2016

59 HP
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2015

59 HP
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2014

59 HP
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2013

59 HP
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2012

58 HP
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2011

58 HP
865 cm³
230 kg
Triumph Scrambler 2010

59 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Scrambler 2009

58 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Scrambler 2008

54 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Scrambler 2007

54 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Scrambler 2006

54 HP
865 cm³
205 kg
Alternativy k Triumph Scrambler
FAQ Triumph Scrambler
- Jaká je současná tržní cena Triumph Scrambler?
- Současná tržní cena Triumph Scrambler, rok výroby 2015, je 324 900 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Triumph Scrambler nebo Ducati Scrambler 1100?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Scrambler?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Triumph Scrambler.
- Jak stabilní je cena použitého Triumph Scrambler? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2014 byla stabilita ceny Triumph Scrambler velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +20% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Triumph Scrambler?
- Na trhu je po Triumph Scrambler vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Triumph Scrambler Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků

























