Aprilia SXV 550 Supermoto 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Aprilia SXV 550 Supermoto 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 80 mm |
|---|---|
| Úder | 55 mm |
| Výkon motoru | 20 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7300 ot/min |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 553 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | Sachs |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Monoshock |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Odchýlení |
| Značka | Sachs |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Technologie | radiální, Vlna |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2165 mm |
| Šířka | 815 mm |
| Rozvor | 1470 mm |
| Výška sedla | 918 mm |
| Suchá hmotnost | 121 kg |
| Objem palivové nádrže | 7.5 l |
| Řidičská oprávnění | A2 |
Aprilia SXV 550 Supermoto Historie
Aprilia SXV 550 Supermoto 2018

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2017

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2016

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2015

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2014

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2013

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2012

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2011

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2010

18 HP
550 cm³
131 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2009

20 HP
553 cm³
121 kg
Aprilia SXV 550 Supermoto 2008

549 cm³
FAQ Aprilia SXV 550 Supermoto
- Jaká je současná tržní cena Aprilia SXV 550 Supermoto?
- Současná tržní cena Aprilia SXV 550 Supermoto, rok výroby 2009, je 156 610 CZK s průměrně najetými 11 132 km.
- Který je lepší? Aprilia SXV 550 Supermoto nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Aprilia SXV 550 Supermoto?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Aprilia SXV 550 Supermoto.
- Jak stabilní je cena použitého Aprilia SXV 550 Supermoto? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Aprilia SXV 550 Supermoto dobrá v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl +5% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Aprilia SXV 550 Supermoto?
- Na trhu je po Aprilia SXV 550 Supermoto velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.




















