Husqvarna SM 510R 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Husqvarna SM 510R 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 58 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 1 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 501 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1495 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 885 mm |
| Suchá hmotnost | 121 kg |
| Objem palivové nádrže | 9 l |
| Maximální rychlost | 150 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Husqvarna SM 510R Historie
Husqvarna SM 510R 2011

501 cm³
120 kg
Husqvarna SM 510R 2010

501 cm³
120 kg
Husqvarna SM 510R 2009

501 cm³
118 kg
Husqvarna SM 510R 2005

58 HP
501 cm³
121 kg
FAQ Husqvarna SM 510R
- Který je lepší? Husqvarna SM 510R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Husqvarna SM 510R?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Husqvarna SM 510R.
- Jak stabilní je cena použitého Husqvarna SM 510R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny Husqvarna SM 510R špatná v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl -12% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Husqvarna SM 510R?
- Na trhu je po Husqvarna SM 510R průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.























