Kawasaki Ninja ZX-6R 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kawasaki Ninja ZX-6R 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 67 mm |
| Úder | 42.5 mm |
| Výkon motoru | 134 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 14000 ot/min |
| Točivý moment | 66.7 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 68 ot/min |
| Kompresní poměr | 13.3 |
| Startér | Elektrický |
| Zapalování | Digitální |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 599 cm³ |
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka, Obvod, extrudovaný profil |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Výška sedla | 815 mm |
| Suchá hmotnost | 191 kg |
| Objem palivové nádrže | 17 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Nejnovější články o motorce 1000PS Kawasaki Ninja ZX-6R
Cena Kawasaki Ninja ZX-6R
Kawasaki Ninja ZX-6R Historie
Kawasaki Ninja ZX-6R 2026

124 HP
636 cm³
198 kg
375 681,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2025

124 HP
636 cm³
198 kg
355 385,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2024

124 HP
636 cm³
198 kg
356 124,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2020

130 HP
636 cm³
196 kg
259 000,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2019

130 HP
636 cm³
196 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2017

128 HP
599 cm³
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2016

128 HP
599 cm³
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2015

128 HP
599 cm³
191 kg
215 641,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2014

128 HP
599 cm³
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2013

128 HP
599 cm³
191 kg
204 658,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2012

128 HP
599 cm³
191 kg
177 295,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2011

127 HP
599 cm³
191 kg
205 863,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2010

127 HP
599 cm³
191 kg
208 712,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2009

134 HP
599 cm³
191 kg
150 152,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2008

125 HP
599 cm³
167 kg
168 065,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2007

125 HP
599 cm³
143 688,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2006

130 HP
636 cm³
164 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2005

126 HP
636 cm³
163 kg
116 407,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Kawasaki Ninja ZX-6R
FAQ Kawasaki Ninja ZX-6R
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Současná tržní cena Kawasaki Ninja ZX-6R, rok výroby 2026, je 349 890 CZK s průměrně najetými 15 km.
- Který je lepší? Kawasaki Ninja ZX-6R nebo Honda CBR600RR?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki Ninja ZX-6R?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Kawasaki Ninja ZX-6R.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki Ninja ZX-6R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2017 byla stabilita ceny Kawasaki Ninja ZX-6R velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl +52% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Na trhu je po Kawasaki Ninja ZX-6R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kawasaki Ninja ZX-6R Obrázky
Zdroj: 1000PS




























