Moto Guzzi Breva 1100 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Moto Guzzi Breva 1100 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 92 mm |
|---|---|
| Úder | 80 mm |
| Výkon motoru | 86 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 85 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6800 ot/min |
| Kompresní poměr | 9.6 |
| Typ spojky | Suchý |
| Zapalování | Digitální |
| Převodovka | Kardan |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1064 cm³ |
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Odchýlení |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2195 mm |
| Šířka | 870 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Rozvor | 1495 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 478 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 248 kg |
| Objem palivové nádrže | 23 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Moto Guzzi Breva 1100
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Moto Guzzi Breva 1100 Historie
Moto Guzzi Breva 1100 2011

89 HP
1064 cm³
231 kg
Moto Guzzi Breva 1100 2010

89 HP
1064 cm³
231 kg
Moto Guzzi Breva 1100 2009

86 HP
1064 cm³
478 kg
Moto Guzzi Breva 1100 2007

84 HP
1064 cm³
248 kg
119 694,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Moto Guzzi Breva 1100
- Jaká je současná tržní cena Moto Guzzi Breva 1100?
- Současná tržní cena Moto Guzzi Breva 1100, rok výroby 2008, je 148 090 CZK s průměrně najetými 51 999 km.
- Který je lepší? Moto Guzzi Breva 1100 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Moto Guzzi Breva 1100?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Moto Guzzi Breva 1100.
- Jak stabilní je cena použitého Moto Guzzi Breva 1100? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Moto Guzzi Breva 1100 velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +15% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Moto Guzzi Breva 1100?
- Na trhu je po Moto Guzzi Breva 1100 průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.





















