Ducati 749 R 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati 749 R 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 121 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 749 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1420 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 780 mm |
| Suchá hmotnost | 184 kg |
| Objem palivové nádrže | 18.3 l |
| Maximální rychlost | 265 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Ducati 749 R Historie
Ducati 749 R 2006

121 HP
749 cm³
184 kg
Ducati 749 R 2005

121 HP
749 cm³
184 kg
FAQ Ducati 749 R
- Který je lepší? Ducati 749 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati 749 R?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Ducati 749 R.
- Jak je populární Ducati 749 R?
- Na trhu je po Ducati 749 R nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.





























