Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
/1.jpg?format=webp&quality=80&width=1200&height=790&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Klíčové atributy Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 97 mm |
| Úder | 67.5 mm |
| Výkon motoru | 143 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 10000 ot/min |
| Točivý moment | 103 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8000 ot/min |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 998 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | Öhlins |
Zadní náprava
| Značka | Öhlins |
|---|
Přední brzdy
| Technologie | radiální |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1410 mm |
| Výška sedla | 810 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 206 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) Historie
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2010

143 HP
1000 cm³
206 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 HP
998 cm³
206 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2008
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 HP
998 cm³
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2007
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 HP
998 cm³
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2006
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 HP
998 cm³
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2005
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
139 HP
998 cm³
185 kg
FAQ Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)
- Jaká je současná tržní cena Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- Současná tržní cena Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory), rok výroby 2006, je 111 070 CZK s průměrně najetými 32 600 km.
- Který je lepší? Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory).
- Jak stabilní je cena použitého Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2009 byla stabilita ceny Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) špatná v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -16% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- Na trhu je po Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) Obrázky
Zdroj: 1000PS
/2.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
/gr.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Zobrazit více obrázků