MV Agusta F4 1000 S 1+1 2006
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy MV Agusta F4 1000 S 1+1 2006
Motor a pohon
| Výkon motoru | 174 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 998 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1407 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 810 mm |
| Suchá hmotnost | 192 kg |
| Objem palivové nádrže | 21 l |
| Maximální rychlost | 298 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
MV Agusta F4 1000 S 1+1 Historie
MV Agusta F4 1000 S 1+1 2007

174 HP
998 cm³
192 kg
MV Agusta F4 1000 S 1+1 2006

174 HP
998 cm³
192 kg
MV Agusta F4 1000 S 1+1 2005

166 HP
998 cm³
192 kg
FAQ MV Agusta F4 1000 S 1+1
- Který je lepší? MV Agusta F4 1000 S 1+1 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný MV Agusta F4 1000 S 1+1?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů MV Agusta F4 1000 S 1+1.
- Jak stabilní je cena použitého MV Agusta F4 1000 S 1+1? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2007 byla stabilita ceny MV Agusta F4 1000 S 1+1 normální v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -7% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární MV Agusta F4 1000 S 1+1?
- Na trhu je po MV Agusta F4 1000 S 1+1 nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
























