BMW R 1200 RT 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy BMW R 1200 RT 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | Boxer |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 101 mm |
| Úder | 73 mm |
| Výkon motoru | 110 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 115 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Převodovka | Kardan |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1170 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Strut |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2230 mm |
| Šířka | 905 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Rozvor | 1485 mm |
| Výška sedla | 820 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 259 kg |
| Objem palivové nádrže | 27 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW R 1200 RT
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
BMW R 1200 RT Historie
BMW R 1200 RT 2018

125 HP
1170 cm³
274 kg
430 324,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2017

125 HP
1170 cm³
274 kg
404 440,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2016

125 HP
1170 cm³
274 kg
362 506,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2015

125 HP
1170 cm³
274 kg
308 877,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2014

125 HP
1170 cm³
274 kg
309 534,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2013

110 HP
1170 cm³
223 kg
287 814,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2012

110 HP
1170 cm³
223 kg
262 560,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2011

110 HP
1170 cm³
223 kg
229 528,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2010

110 HP
1170 cm³
229 kg
209 698,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 RT 2009

110 HP
1170 cm³
259 kg
181 897,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k BMW R 1200 RT
FAQ BMW R 1200 RT
- Jaká je současná tržní cena BMW R 1200 RT?
- Současná tržní cena BMW R 1200 RT, rok výroby 2018, je 360 870 CZK s průměrně najetými 31 732 km.
- Který je lepší? BMW R 1200 RT nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW R 1200 RT?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů BMW R 1200 RT.
- Jak stabilní je cena použitého BMW R 1200 RT? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2017 byla stabilita ceny BMW R 1200 RT normální v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl -5% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW R 1200 RT?
- Na trhu je po BMW R 1200 RT velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
BMW R 1200 RT Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobrazit více obrázků