Kawasaki ER-6n 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kawasaki ER-6n 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 83 mm |
| Úder | 60 mm |
| Výkon motoru | 72 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8500 ot/min |
| Točivý moment | 66 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 7000 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.3 |
| Zapalování | Digitální |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 649 cm³ |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Výška sedla | 785 mm |
| Suchá hmotnost | 204 kg |
| Objem palivové nádrže | 15.5 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Kawasaki ER-6n
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n Historie
Kawasaki ER-6n 2017

72 HP
649 cm³
204 kg
Kawasaki ER-6n 2016

72 HP
649 cm³
204 kg
136 950,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2015

72 HP
649 cm³
204 kg
126 432,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2014

72 HP
649 cm³
204 kg
127 117,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2013

72 HP
649 cm³
204 kg
112 710,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2012

72 HP
649 cm³
204 kg
106 520,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2011

72 HP
649 cm³
204 kg
109 642,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2010

72 HP
649 cm³
204 kg
102 986,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2009

72 HP
649 cm³
204 kg
105 479,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2008

72 HP
649 cm³
179 kg
79 321,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2007

72 HP
649 cm³
179 kg
80 527,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki ER-6n 2006

72 HP
649 cm³
179 kg
75 049,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Kawasaki ER-6n
FAQ Kawasaki ER-6n
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki ER-6n?
- Současná tržní cena Kawasaki ER-6n, rok výroby 2014, je 146 530 CZK s průměrně najetými 11 775 km.
- Který je lepší? Kawasaki ER-6n nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki ER-6n?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Kawasaki ER-6n.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki ER-6n? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2017 byla stabilita ceny Kawasaki ER-6n velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -100% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Kawasaki ER-6n?
- Na trhu je po Kawasaki ER-6n velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kawasaki ER-6n Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků





























