Suzuki Bandit 650 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Suzuki Bandit 650 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 78 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 656 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1440 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 770 mm |
| Suchá hmotnost | 201 kg |
| Objem palivové nádrže | 20 l |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Suzuki Bandit 650
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Suzuki Bandit 650 Historie
Suzuki Bandit 650 2017

85 HP
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2016

85 HP
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2015

85 HP
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2014

85 HP
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2013

85 HP
656 cm³
244 kg
131 699,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki Bandit 650 2012

85 HP
656 cm³
244 kg
109 303,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki Bandit 650 2011

85 HP
656 cm³
244 kg
Suzuki Bandit 650 2010

85 HP
656 cm³
244 kg
90 272,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki Bandit 650 2009

62.5 HP
656 cm³
244 kg
109 248,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki Bandit 650 2008

78 HP
656 cm³
201 kg
111 813,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki Bandit 650 2007

78 HP
656 cm³
201 kg
93 610,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki Bandit 650 2006

78 HP
656 cm³
201 kg
88 893,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki Bandit 650 2005

78 HP
656 cm³
201 kg
74 661,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Suzuki Bandit 650
- Jaká je současná tržní cena Suzuki Bandit 650?
- Současná tržní cena Suzuki Bandit 650, rok výroby 2005, je 107 520 CZK s průměrně najetými 30 503 km.
- Který je lepší? Suzuki Bandit 650 nebo Honda CB 600 F Hornet?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Suzuki Bandit 650?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Suzuki Bandit 650.
- Jak stabilní je cena použitého Suzuki Bandit 650? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Suzuki Bandit 650 velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -36% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Suzuki Bandit 650?
- Na trhu je po Suzuki Bandit 650 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Suzuki Bandit 650 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků
















