Yamaha MT-01 2010
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha MT-01 2010
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 97 mm |
| Úder | 113 mm |
| Výkon motoru | 90 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 4750 ot/min |
| Točivý moment | 150.3 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 3750 ot/min |
| Kompresní poměr | 8.4 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 5 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | OHV |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1670 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 2185 mm |
|---|---|
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1105 mm |
| Rozvor | 1525 mm |
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost | 265 kg |
| Objem palivové nádrže | 5 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha MT-01
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha MT-01 Historie
Yamaha MT-01 2013

90 HP
1670 cm³
265 kg
Yamaha MT-01 2012

90 HP
1670 cm³
265 kg
Yamaha MT-01 2011

90 HP
1670 cm³
265 kg
Yamaha MT-01 2010
Yamaha MT-01 2010
90 HP
1670 cm³
265 kg
184 198,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha MT-01 2009

90 HP
1670 cm³
265 kg
FAQ Yamaha MT-01
- Jaká je současná tržní cena Yamaha MT-01?
- Současná tržní cena Yamaha MT-01, rok výroby 2005, je 198 560 CZK s průměrně najetými 37 037 km.
- Který je lepší? Yamaha MT-01 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha MT-01?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Yamaha MT-01.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha MT-01? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Yamaha MT-01 dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +1% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha MT-01?
- Na trhu je po Yamaha MT-01 vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha MT-01 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků




























