Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2006
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2006
Motor a pohon
| Výkon motoru | 67 HP |
|---|---|
| Převodovka | Pás |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1449 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1592 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 663 mm |
| Suchá hmotnost | 332 kg |
| Objem palivové nádrže | 19.1 l |
| Maximální rychlost | 165 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Harley-Davidson Road King Custom FLHRS
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS Historie
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2007

67 HP
1449 cm³
332 kg
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2006

67 HP
1449 cm³
332 kg
356 152,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson Road King Custom FLHRS 2005

67 HP
1449 cm³
345 kg
FAQ Harley-Davidson Road King Custom FLHRS
- Jaká je současná tržní cena Harley-Davidson Road King Custom FLHRS?
- Současná tržní cena Harley-Davidson Road King Custom FLHRS, rok výroby 2012, je 395 860 CZK s průměrně najetými 50 175 km.
- Který je lepší? Harley-Davidson Road King Custom FLHRS nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Harley-Davidson Road King Custom FLHRS?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Harley-Davidson Road King Custom FLHRS.
- Jak stabilní je cena použitého Harley-Davidson Road King Custom FLHRS? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2017 byla stabilita ceny Harley-Davidson Road King Custom FLHRS velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl +26% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Harley-Davidson Road King Custom FLHRS?
- Na trhu je po Harley-Davidson Road King Custom FLHRS průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.























