Kawasaki Z 750S 2006
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kawasaki Z 750S 2006
Motor a pohon
| Výkon motoru | 110 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 748 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1425 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 815 mm |
| Suchá hmotnost | 198 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Maximální rychlost | 240 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Kawasaki Z 750S
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Kawasaki Z 750S Historie
Kawasaki Z 750S 2005

110 HP
748 cm³
198 kg
79 461,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Kawasaki Z 750S
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki Z 750S?
- Současná tržní cena Kawasaki Z 750S, rok výroby 2006, je 78 470 CZK s průměrně najetými 45 808 km.
- Který je lepší? Kawasaki Z 750S nebo Kawasaki Z 750?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki Z 750S?
- V porovnání s jinými motocykly Sportovní cestovní motocykly je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Kawasaki Z 750S.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki Z 750S? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2006 byla stabilita ceny Kawasaki Z 750S normální v porovnání s jinými motocykly Sportovní cestovní motocykly. Cenový trend byl -15% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Kawasaki Z 750S?
- Na trhu je po Kawasaki Z 750S velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
















