Honda VT 125 Shadow 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda VT 125 Shadow 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 15 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1530 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 680 mm |
| Suchá hmotnost | 145 kg |
| Objem palivové nádrže | 14 l |
| Maximální rychlost | 110 km/h |
| Řidičská oprávnění | A1 |
Cena Honda VT 125 Shadow
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Honda VT 125 Shadow Historie
Honda VT 125 Shadow 2008

15 HP
125 cm³
145 kg
95 099,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda VT 125 Shadow 2007

15 HP
125 cm³
145 kg
93 361,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda VT 125 Shadow 2006

15 HP
125 cm³
145 kg
86 742,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda VT 125 Shadow 2005

15 HP
125 cm³
145 kg
100 119,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Honda VT 125 Shadow
- Jaká je současná tržní cena Honda VT 125 Shadow?
- Současná tržní cena Honda VT 125 Shadow, rok výroby 2004, je 98 190 CZK s průměrně najetými 31 050 km.
- Který je lepší? Honda VT 125 Shadow nebo Hyosung GV 125 S Aquila?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda VT 125 Shadow?
- V porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Honda VT 125 Shadow.
- Jak stabilní je cena použitého Honda VT 125 Shadow? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny Honda VT 125 Shadow normální v porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser. Cenový trend byl -11% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Honda VT 125 Shadow?
- Na trhu je po Honda VT 125 Shadow velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
















