Honda FMX650
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda FMX650 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 38 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 1 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 644 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1490 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 875 mm |
| Suchá hmotnost | 163 kg |
| Objem palivové nádrže | 11 l |
| Řidičská oprávnění | A2 |
Cena Honda FMX650
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Honda FMX650 Historie
Honda FMX650 2006

38 HP
644 cm³
163 kg
143 633,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda FMX650 2005

38 HP
644 cm³
163 kg
88 278,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Honda FMX650
FAQ Honda FMX650
- Jaká je současná tržní cena Honda FMX650?
- Současná tržní cena Honda FMX650, rok výroby 2007, je 85 410 CZK s průměrně najetými 27 283 km.
- Který je lepší? Honda FMX650 nebo Suzuki DR-Z 400 SM?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda FMX650?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Honda FMX650.
- Jak stabilní je cena použitého Honda FMX650? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny Honda FMX650 velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl +9% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Honda FMX650?
- Na trhu je po Honda FMX650 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.

























