Honda CB 600 F Hornet 2010
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda CB 600 F Hornet 2010
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 67 mm |
| Úder | 42.5 mm |
| Výkon motoru | 102 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 12000 ot/min |
| Točivý moment | 64 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 10500 ot/min |
| Kompresní poměr | 12 |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální, Transistor |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 599 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Nastavení | Trakční fáze |
Zadní náprava
| Nastavení | Trakční fáze |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Páteř |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Šířka zadní pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Délka | 2085 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1090 mm |
| Rozvor | 1435 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 198 kg |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 205 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Honda CB 600 F Hornet
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet Historie
Honda CB 600 F Hornet 2014

102 HP
599 cm³
200 kg
159 410,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2013

102 HP
599 cm³
200 kg
137 005,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2012

102 HP
599 cm³
200 kg
126 542,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2011

102 HP
599 cm³
198 kg
132 020,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2010

102 HP
599 cm³
198 kg
109 724,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2009

102 HP
599 cm³
198 kg
106 876,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2008

97 HP
599 cm³
178 kg
101 726,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2007

102 HP
599 cm³
173 kg
100 850,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2006

97 HP
599 cm³
178 kg
80 718,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 600 F Hornet 2005

97 HP
599 cm³
178 kg
86 196,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Honda CB 600 F Hornet
FAQ Honda CB 600 F Hornet
- Jaká je současná tržní cena Honda CB 600 F Hornet?
- Současná tržní cena Honda CB 600 F Hornet, rok výroby 2003, je 73 990 CZK s průměrně najetými 30 925 km.
- Který je lepší? Honda CB 600 F Hornet nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda CB 600 F Hornet?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Honda CB 600 F Hornet.
- Jak stabilní je cena použitého Honda CB 600 F Hornet? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2012 byla stabilita ceny Honda CB 600 F Hornet normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Honda CB 600 F Hornet?
- Na trhu je po Honda CB 600 F Hornet velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Honda CB 600 F Hornet Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobrazit více obrázků


























