Honda CBR 600 F 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda CBR 600 F 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 110 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 599 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1390 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 805 mm |
| Suchá hmotnost | 170 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Maximální rychlost | 255 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Honda CBR 600 F
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Honda CBR 600 F Historie
Honda CBR 600 F 2014

102 HP
599 cm³
206 kg
152 617,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBR 600 F 2013

102 HP
599 cm³
206 kg
164 723,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBR 600 F 2012

102 HP
599 cm³
206 kg
157 355,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBR 600 F 2011

102 HP
599 cm³
206 kg
155 931,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBR 600 F 2007

110 HP
599 cm³
170 kg
121 557,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CBR 600 F 2006

110 HP
599 cm³
170 kg
Honda CBR 600 F 2005

110 HP
599 cm³
170 kg
102 165,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Honda CBR 600 F
- Jaká je současná tržní cena Honda CBR 600 F?
- Současná tržní cena Honda CBR 600 F, rok výroby 2011, je 181 440 CZK s průměrně najetými 10 763 km.
- Který je lepší? Honda CBR 600 F nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda CBR 600 F?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Honda CBR 600 F.
- Jak stabilní je cena použitého Honda CBR 600 F? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2017 byla stabilita ceny Honda CBR 600 F velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl +544% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Honda CBR 600 F?
- Na trhu je po Honda CBR 600 F velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
























