Benelli TNT 1130 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Benelli TNT 1130 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 137 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1130 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1419 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 780 mm |
| Suchá hmotnost | 199 kg |
| Objem palivové nádrže | 17 l |
| Maximální rychlost | 250 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Benelli TNT 1130
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Benelli TNT 1130 Historie
Benelli TNT 1130 2014

129 HP
1131 cm³
205 kg
Benelli TNT 1130 2013

129 HP
1131 cm³
205 kg
Benelli TNT 1130 2012

137 HP
1131 cm³
208 kg
Benelli TNT 1130 2011
Benelli TNT 1130 2011
137 HP
1131 cm³
208 kg
97 590,00 Kčprůměrná tržní cena
Benelli TNT 1130 2009

137 HP
1131 cm³
199 kg
Benelli TNT 1130 2008

137 HP
1130 cm³
199 kg
Benelli TNT 1130 2007

137 HP
1130 cm³
199 kg
Benelli TNT 1130 2006

137 HP
1130 cm³
199 kg
Benelli TNT 1130 2005

137 HP
1130 cm³
199 kg
FAQ Benelli TNT 1130
- Jaká je současná tržní cena Benelli TNT 1130?
- Současná tržní cena Benelli TNT 1130, rok výroby 2011, je 178 000 CZK s průměrně najetými 6 110 km.
- Který je lepší? Benelli TNT 1130 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Benelli TNT 1130?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Benelli TNT 1130.
- Jak stabilní je cena použitého Benelli TNT 1130? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2006 byla stabilita ceny Benelli TNT 1130 velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -29% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Benelli TNT 1130?
- Na trhu je po Benelli TNT 1130 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.























