BMW R 1200 GS 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy BMW R 1200 GS 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 98 HP |
|---|---|
| Převodovka | Kardan |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 1170 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1519 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 840 mm |
| Suchá hmotnost | 205 kg |
| Objem palivové nádrže | 20 l |
| Maximální rychlost | 205 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW R 1200 GS
BMW R 1200 GS Historie
BMW R 1200 GS 2018

125 HP
1170 cm³
238 kg
409 631,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2017

125 HP
1170 cm³
238 kg
387 291,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2016

125 HP
1170 cm³
238 kg
350 084,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2015

125 HP
1170 cm³
238 kg
324 296,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2014

125 HP
1170 cm³
238 kg
299 666,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2013

125 HP
1170 cm³
238 kg
279 146,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2012

110 HP
1170 cm³
203 kg
258 378,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2011

110 HP
1170 cm³
203 kg
245 746,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2010

110 HP
1170 cm³
203 kg
223 929,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2009

105 HP
1170 cm³
229 kg
176 380,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2008

100 HP
1170 cm³
205 kg
183 027,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2007

100 HP
1170 cm³
205 kg
181 068,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2006

100 HP
1170 cm³
205 kg
148 689,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW R 1200 GS 2005

98 HP
1170 cm³
205 kg
145 627,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k BMW R 1200 GS
FAQ BMW R 1200 GS
- Jaká je současná tržní cena BMW R 1200 GS?
- Současná tržní cena BMW R 1200 GS, rok výroby 2018, je 393 980 CZK s průměrně najetými 21 198 km.
- Který je lepší? BMW R 1200 GS nebo Yamaha XT 1200 Z Super Ténéré World Crosser?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW R 1200 GS?
- V porovnání s jinými motocykly Enduro je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů BMW R 1200 GS.
- Jak stabilní je cena použitého BMW R 1200 GS? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny BMW R 1200 GS dobrá v porovnání s jinými motocykly Enduro. Cenový trend byl -2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW R 1200 GS?
- Na trhu je po BMW R 1200 GS velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
BMW R 1200 GS Obrázky
Zdroj: 1000PS




















