Yamaha FZ6-N S2 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Yamaha FZ6-N S2 2007 Zkušenosti a odborné posudky
kot
Yamaha FZ6-N Spec II tedy rozhodně odpovídá svému vzhledu, pokud jde o výkon. Velmi dobře ovladatelný motocykl, na kterém by se zkušení jezdci přesto neměli nudit.

Klíčové atributy Yamaha FZ6-N S2 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 98 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 600 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1440 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 795 mm |
| Suchá hmotnost | 189 kg |
| Objem palivové nádrže | 19.4 l |
| Maximální rychlost | 225 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha FZ6-N S2
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha FZ6-N S2 Historie
Yamaha FZ6-N S2 2009

98 HP
600 cm³
206 kg
101 507,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha FZ6-N S2 2008

98 HP
600 cm³
189 kg
Yamaha FZ6-N S2 2007

98 HP
600 cm³
189 kg
FAQ Yamaha FZ6-N S2
- Jaká je současná tržní cena Yamaha FZ6-N S2?
- Současná tržní cena Yamaha FZ6-N S2, rok výroby 2009, je 125 310 CZK s průměrně najetými 37 365 km.
- Který je lepší? Yamaha FZ6-N S2 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha FZ6-N S2?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Yamaha FZ6-N S2.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha FZ6-N S2? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2011 byla stabilita ceny Yamaha FZ6-N S2 špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -14% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha FZ6-N S2?
- Na trhu je po Yamaha FZ6-N S2 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha FZ6-N S2 Obrázky
Zdroj: 1000PS




























