Triumph Thruxton 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Triumph Thruxton 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 70 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 865 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1477 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 790 mm |
| Suchá hmotnost | 205 kg |
| Objem palivové nádrže | 16 l |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Triumph Thruxton
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Triumph Thruxton Historie
Triumph Thruxton 2015

69 HP
865 cm³
230 kg
184 143,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Thruxton 2014

69 HP
865 cm³
230 kg
205 288,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Thruxton 2013

69 HP
865 cm³
230 kg
Triumph Thruxton 2012

69 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Thruxton 2011

69 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Thruxton 2010

69 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Thruxton 2009

69 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Thruxton 2008

70 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Thruxton 2007

70 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Thruxton 2006

70 HP
865 cm³
205 kg
Triumph Thruxton 2005

70 HP
865 cm³
205 kg
Alternativy k Triumph Thruxton
FAQ Triumph Thruxton
- Jaká je současná tržní cena Triumph Thruxton?
- Současná tržní cena Triumph Thruxton, rok výroby 2015, je 244 570 CZK s průměrně najetými 8 160 km.
- Který je lepší? Triumph Thruxton nebo Triumph Thruxton Ace?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Thruxton?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Triumph Thruxton.
- Jak stabilní je cena použitého Triumph Thruxton? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2016 byla stabilita ceny Triumph Thruxton špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -19% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Triumph Thruxton?
- Na trhu je po Triumph Thruxton vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Triumph Thruxton Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků

























