Honda VTR 1000 SP-2 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda VTR 1000 SP-2 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 135 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 999 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1420 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 820 mm |
| Suchá hmotnost | 194 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Maximální rychlost | 278 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
FAQ Honda VTR 1000 SP-2
- Jaká je současná tržní cena Honda VTR 1000 SP-2?
- Současná tržní cena Honda VTR 1000 SP-2, rok výroby 2005, je 384 190 CZK s průměrně najetými 29 000 km.
- Který je lepší? Honda VTR 1000 SP-2 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda VTR 1000 SP-2?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Honda VTR 1000 SP-2.
- Jak je populární Honda VTR 1000 SP-2?
- Na trhu je po Honda VTR 1000 SP-2 průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
Honda VTR 1000 SP-2 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků