Yamaha YZ250F 2013
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha YZ250F 2013
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 77 mm |
|---|---|
| Zdvih | 53.6 mm |
| Kompresní poměr | 13.5 |
| Startér | Kick |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | CDI |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 5 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 250 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka |
Přední brzdy
| Technologie | Vlna |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 100 % |
| Průměr přední pneumatiky | 21 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 100 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 90 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 19 palců |
| Délka | 2163 mm |
| Šířka | 825 mm |
| Výška | 1306 mm |
| Rozvor | 1468 mm |
| Výška sedla | 992 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 103 kg |
| Objem palivové nádrže | 6.4 l |
Cena Yamaha YZ250F
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha YZ250F Historie
Yamaha YZ250F 2026

250 cm³
105 kg
280 415,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2025

250 cm³
105 kg
246 352,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2024

250 cm³
106 kg
189 177,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2023

250 cm³
106 kg
173 897,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2022

250 cm³
106 kg
132 168,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2021

250 cm³
106 kg
128 113,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2020

250 cm³
105 kg
132 664,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2019

250 cm³
105 kg
116 474,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2018

250 cm³
105 kg
153 295,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2017

250 cm³
105 kg
115 288,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2016

250 cm³
105 kg
127 093,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZ250F 2015

250 cm³
103 kg
Yamaha YZ250F 2014

250 cm³
103 kg
Yamaha YZ250F 2013

250 cm³
103 kg
Yamaha YZ250F 2012

250 cm³
103 kg
Yamaha YZ250F 2011

250 cm³
102 kg
Yamaha YZ250F 2010

250 cm³
102 kg
Yamaha YZ250F 2009

250 cm³
102 kg
FAQ pneumatiky Yamaha YZ250F
Alternativy k Yamaha YZ250F
FAQ Yamaha YZ250F
- Jaká je současná tržní cena Yamaha YZ250F?
- Současná tržní cena Yamaha YZ250F, rok výroby 2026, je 251 060 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Yamaha YZ250F nebo Yamaha YZ450F?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha YZ250F?
- V porovnání s jinými motocykly Motocross je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Yamaha YZ250F.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha YZ250F? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Yamaha YZ250F normální v porovnání s jinými motocykly Motocross. Cenový trend byl -13% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha YZ250F?
- Na trhu je po Yamaha YZ250F velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha YZ250F Obrázky
Zdroj: 1000PS









Zobrazit více obrázků
















