Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 88.9 mm |
|---|---|
| Úder | 96.8 mm |
| Točivý moment | 115 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6500 ot/min |
| Převodovka | Pás |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1584 cm³ |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|
Zadní brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 2640 mm |
|---|---|
| Rozvor | 1625 mm |
| Výška sedla | 715 mm |
| Suchá hmotnost | 355 kg |
| Objem palivové nádrže | 22.7 l |
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT Historie
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2011

84 HP
1690 cm³
413 kg
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2010

1584 cm³
355 kg
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2009

1584 cm³
355 kg
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2008

82 HP
1584 cm³
345 kg
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2007

67 HP
1449 cm³
332 kg
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2006

67 HP
1449 cm³
332 kg
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT 2005

67 HP
1449 cm³
345 kg
Alternativy k Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT
FAQ Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT
- Jaká je současná tržní cena Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT?
- Současná tržní cena Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT, rok výroby 2007, je 466 350 CZK s průměrně najetými 19 893 km.
- Který je lepší? Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT.
- Jak stabilní je cena použitého Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT normální v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl -4% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT?
- Na trhu je po Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobrazit více obrázků






















