Triumph Scrambler 400 XC
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Triumph Scrambler 400 XC 2026
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 89 mm |
|---|---|
| Zdvih | 64 mm |
| Výkon motoru | 40 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8000 ot/min |
| Točivý moment | 37.5 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6500 ot/min |
| Kompresní poměr | 12 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Antihopping, Spojkové systémy |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 398 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Velký píst |
| Průměr | 43 mm |
| Vzdálenost stlačení | 150 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Vzdálenost stlačení | 150 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
| Materiál | Hliník |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Obvod |
| Náklon | 23.2 stupně |
| Stopa | 108 mm |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 230 mm |
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Ride-by-Wire, Kontrola trakce, Moderní elektronika |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 90 % |
| Průměr přední pneumatiky | 19 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 80 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2117 mm |
| Šířka | 901 mm |
| Výška | 1169 mm |
| Rozvor | 1418 mm |
| Výška sedla | 835 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 186 kg |
| Objem palivové nádrže | 13 l |
| Řidičská oprávnění | A2 |
| Rozsah | 342 km |
| Kombinované emise CO2 | 85 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 3.8 l/100km |
| Norma Euro | Euro 5+ |
| Interval údržby | 161000 km |
Vybavení
| Vybavení | Zásuvka USB-C, Nabíjení a napájení |
|---|
Nejnovější články 1000PS o Triumph Scrambler 400 XC
Cena Triumph Scrambler 400 XC
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Triumph Scrambler 400 XC Historie
Triumph Scrambler 400 XC 2025

40 HP
398 cm³
186 kg
217 282,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky Triumph Scrambler 400 XC
FAQ Triumph Scrambler 400 XC
- Jaká je současná tržní cena Triumph Scrambler 400 XC?
- Současná tržní cena Triumph Scrambler 400 XC, rok výroby 2026, je 197 060 CZK s průměrně najetými 78 km.
- Který je lepší? Triumph Scrambler 400 XC nebo Triumph Scrambler 400 XC?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Scrambler 400 XC?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Triumph Scrambler 400 XC.
- Jak je populární Triumph Scrambler 400 XC?
- Na trhu je po Triumph Scrambler 400 XC velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Triumph Scrambler 400 XC Obrázky
Zdroj: 1000PS

















Zobrazit více obrázků


















