NIU NQi X 150 2025

Najděte technické údaje, ceny a recenze.

NIU NQi X 150

Klíčové atributy NIU NQi X 150 2025

Motor a pohon

Typ motoruElektrický
Výkon motoru2 HP
Typ převodovkyAutomatický

Přední náprava

Přední odpruženíTeleskopická vidlice

Zadní náprava

ZavěšeníJednotka Swing
Tlumič nárazůDual Shock

Podvozek

Typ rámuPáteř

Přední brzdy

TypJednoduchý disk
Průměr240 mm
SpuštěníHydraulický

Zadní brzdy

TypDisk
Průměr200 mm

Rozměry a hmotnosti

Šířka přední pneumatiky90 mm
Výška přední pneumatiky90 %
Průměr přední pneumatiky14 palců
Šířka zadní pneumatiky110 mm
Výška zadní pneumatiky80 %
Průměr zadní pneumatiky14 palců
Délka1 930 mm
Šířka745 mm
Výška1 180 mm
Rozvor1 350 mm
Výška sedla810 mm
Pohotovostní hmotnost117 kg
Maximální rychlost45 km/h
Rozsah70 km
Kapacita baterie (ampérhodiny Ah)28 Ah

Vybavení

VybaveníPřipojení, LED denní světla, LED světlomety

NIU NQi X 150 Historie

NIU NQi X 150 2026

NIU NQi X 150 2026

117 kg

NIU NQi X 150 2025

NIU NQi X 150 2025

2 HP

117 kg

FAQ NIU NQi X 150

Jaká je současná tržní cena NIU NQi X 150?
Současná tržní cena NIU NQi X 150, rok výroby 2026, je 71 040 CZK s průměrně najetými 0 km.
Který je lepší? NIU NQi X 150 nebo {AlternativeBrandModel}?
Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
Je dostupný NIU NQi X 150?
V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů NIU NQi X 150.
Jak je populární NIU NQi X 150?
Na trhu je po NIU NQi X 150 nízká poptávka.
Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.

TOP srovnání

NIU NQi X 150 Obrázky

Zdroj: 1000PS

NIU NQi X 150 - Obrázek 1
NIU NQi X 150 - Obrázek 2
NIU NQi X 150 - Obrázek 3
NIU NQi X 150 - Obrázek 4
NIU NQi X 150 - Obrázek 5
NIU NQi X 150 - Obrázek 6
NIU NQi X 150 - Obrázek 7
NIU NQi X 150 - Obrázek 8
NIU NQi X 150 - Obrázek 9
NIU NQi X 150 - Obrázek 10
NIU NQi X 150 - Obrázek 11
NIU NQi X 150 - Obrázek 12
NIU NQi X 150 - Obrázek 13
NIU NQi X 150 - Obrázek 14
NIU NQi X 150 - Obrázek 15