Honda CUV e: 2026
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda CUV e: 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motoru | 8.1 HP |
| Startér | Elektrický |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|---|
| Průměr | 31 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednotka Swing |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Buben |
|---|
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Režimy jízdy, Kombinovaný brzdový systému, Moderní elektronika |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 12 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 12 palců |
| Výška sedla | 766 mm |
| Maximální rychlost | 83 km/h |
| Řidičská oprávnění | A1 |
| Rozsah | 70 km |
| Napájení baterie (volty V) | 48 V |
| Lze vyjmout baterii? | Ano |
| Nabíjecí zástrčka | Schuko |
| Výkon baterie (kilowatthodiny kWh) | 2.6 kWh |
| Světlá výška | 210 mm |
Vybavení
| Vybavení | Připojení, Bezklíčový systém, LED světlomety, TFT displej, Zásuvka USB-C, Moderní elektronika, Nabíjení a napájení, Komfort, Osvětlení |
|---|
Nejnovější články 1000PS o Honda CUV e:
Cena Honda CUV e:
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Honda CUV e: Historie
Honda CUV e: 2025

8.1 HP
FAQ Honda CUV e:
- Jaká je současná tržní cena Honda CUV e:?
- Současná tržní cena Honda CUV e:, rok výroby 2026, je 119 030 CZK s průměrně najetými 6 km.
- Který je lepší? Honda CUV e: nebo NIU NQiX 500?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda CUV e:?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Honda CUV e:.
- Jak je populární Honda CUV e:?
- Na trhu je po Honda CUV e: nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Honda CUV e: Obrázky
Zdroj: 1000PS












Zobrazit více obrázků







