Kawasaki Z1000 2011
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kawasaki Z1000 2011
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 77 mm |
| Úder | 56 mm |
| Výkon motoru | 138 HP |
| Kompresní poměr | 11.8 |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1043 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Nastavení | Tlaková fáze, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Pouzdro tlumiče | přímý |
|---|---|
| Nastavení | Komprese, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolébka |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Polo plovoucí třmen |
| Technologie | radiální, Petal |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Šířka zadní pneumatiky | 190 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 50 % |
| Délka | 2095 mm |
| Šířka | 805 mm |
| Výška | 1085 mm |
| Rozvor | 1440 mm |
| Výška sedla | 815 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 221 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Nejnovější články o motorce 1000PS Kawasaki Z1000
Cena Kawasaki Z1000
Kawasaki Z1000 Historie
Kawasaki Z1000 2020

142 HP
1043 cm³
221 kg
330 734,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2019

142 HP
1043 cm³
221 kg
Kawasaki Z1000 2018

142 HP
1043 cm³
221 kg
Kawasaki Z1000 2017

142 HP
1043 cm³
221 kg
280 692,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2016

142 HP
1043 cm³
221 kg
271 900,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2015

142 HP
1043 cm³
221 kg
253 987,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2014

142 HP
1043 cm³
221 kg
240 758,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2013

138 HP
1043 cm³
221 kg
223 749,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2012

138 HP
1043 cm³
221 kg
201 535,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2011

138 HP
1043 cm³
221 kg
171 297,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2010

138 HP
1043 cm³
221 kg
150 453,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2009

125 HP
953 cm³
228 kg
162 861,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2008

127 HP
953 cm³
205 kg
150 261,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2007

125 HP
953 cm³
130 075,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2006

127 HP
953 cm³
198 kg
108 820,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Z1000 2005

127 HP
953 cm³
198 kg
133 006,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Kawasaki Z1000
FAQ Kawasaki Z1000
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki Z1000?
- Současná tržní cena Kawasaki Z1000, rok výroby 2014, je 240 300 CZK s průměrně najetými 26 192 km.
- Který je lepší? Kawasaki Z1000 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki Z1000?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Kawasaki Z1000.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki Z1000? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny Kawasaki Z1000 normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -5% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Kawasaki Z1000?
- Na trhu je po Kawasaki Z1000 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kawasaki Z1000 Obrázky
Zdroj: 1000PS



































