Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 67 HP |
|---|---|
| Převodovka | Pás |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1449 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1592 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 693 mm |
| Suchá hmotnost | 372 kg |
| Objem palivové nádrže | 19.1 l |
| Maximální rychlost | 155 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC Historie
Harley-Davidson undefined 2014

87 HP
1690 cm³
411 kg
Harley-Davidson undefined 2013

84 HP
1690 cm³
413 kg
Harley-Davidson undefined 2012

98 HP
1802 cm³
430 kg
450 921,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson undefined 2009
Harley-Davidson undefined 2009
1584 cm³
400 kg
Harley-Davidson undefined 2008

82 HP
1584 cm³
390 kg
320 463,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson undefined 2007

67 HP
1449 cm³
372 kg
Harley-Davidson undefined 2006

67 HP
1449 cm³
372 kg
Harley-Davidson undefined 2005

67 HP
1449 cm³
385 kg
353 741,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC
- Jaká je současná tržní cena Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- Současná tržní cena Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC, rok výroby 2011, je 515 470 CZK s průměrně najetými 40 982 km.
- Který je lepší? Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC.
- Jak stabilní je cena použitého Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2012 byla stabilita ceny Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC normální v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl +8% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC?
- Na trhu je po Harley-Davidson Electra Glide Classic FLHTC vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.






















