CFMOTO 800NK Advanced 2026
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy CFMOTO 800NK Advanced 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 88 mm |
| Úder | 65.7 mm |
| Výkon motoru | 95 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9250 ot/min |
| Točivý moment | 79 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8000 ot/min |
| Kompresní poměr | 12.8 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Antihopping, |
| Zapalování | Digitální |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Mazání | Oběh tlaku |
| Posunutí | 799 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Průměr | 43 mm |
| Vzdálenost stlačení | 130 mm |
| Nastavení | Trakční fáze |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
| Vzdálenost stlačení | 130 mm |
| Nastavení | Komprese, Trakční fáze |
| Materiál | Ocel |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální |
| Značka | J.Juan |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 260 mm |
| Značka | J.Juan |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Kontrola trakce |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2146 mm |
| Šířka | 818 mm |
| Výška | 1137 mm |
| Rozvor | 1465 mm |
| Výška sedla | 825 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 186 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Maximální rychlost | 220 km/h |
| Rozsah | 300 km |
| Kombinované emise CO2 | 120 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 5 l/100km |
| Hluk emitovaný stojícím strojem | 95 dB |
| Hluk emitovaný stojícím strojem nad 95 dB | Ano |
| Užitečné zatížení | 180 kg |
| Maximální povolená hmotnost | 366 kg |
| Světlá výška | 185 mm |
Vybavení
| Vybavení | LED světlomety, TFT displej, Zásuvka USB, Zásuvka USB-C, , , |
|---|
Cena CFMOTO 800NK Advanced
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
CFMOTO 800NK Advanced Historie
CFMOTO 800NK Advanced 2025

95 HP
799 cm³
189 kg
247 660,00 Kčprůměrná tržní cena
CFMOTO 800NK Advanced 2024

95 HP
799 cm³
189 kg
204 658,00 Kčprůměrná tržní cena
CFMOTO 800NK Advanced 2023

95 HP
799 cm³
189 kg
FAQ pneumatiky CFMOTO 800NK Advanced
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Levné sportovní univerzální vozidlo
Pro každodenní dojíždění do práce a krátké víkendové vyjížďky. Sportovní pneumatiky z druhé řady - dobrý poměr cena/výkon.
Pneumatiky Hypersport vhodné pro okruhy
Sportovní pneumatiky na silnici, které dobře fungují i na okruhu. Některé kompromisy v dešti na silnici nebo v horku na okruhu.
Silniční sportovní pneumatiky
Univerzální pneumatika pro sportovní silniční jezdce. Super sportovní motocykly, naháče, sportovní cestovní motocykly. Také příležitostné výlety na závodní okruh. Roli však hraje kilometrový výkon, krátká doba zahřívání a výkonnost za špatného počasí.
FAQ CFMOTO 800NK Advanced
- Jaká je současná tržní cena CFMOTO 800NK Advanced?
- Současná tržní cena CFMOTO 800NK Advanced, rok výroby 2026, je 223 830 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? CFMOTO 800NK Advanced nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný CFMOTO 800NK Advanced?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů CFMOTO 800NK Advanced.
- Jak je populární CFMOTO 800NK Advanced?
- Na trhu je po CFMOTO 800NK Advanced nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
CFMOTO 800NK Advanced Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobrazit více obrázků



























