LiveWire One
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
LiveWire One 2024 Zkušenosti a odborné posudky
vauli
Model LiveWire One, dříve známý jako Harley-Davidson LiveWire, je stále jedním z nejrychlejších a nejkvalitnějších elektrických motocyklů na trhu. Přestože je jeho hmotnost něco málo přes 250 kg patrná už při zvednutí motocyklu ze stojanu, při jízdě je cítit velká dynamika a sportovně zvládne i utažené zatáčky - odpružení a brzdy si s tím bez problémů poradí. Jízdní pozice je sportovní, odpovídá dynamickému naháči, a proto dokonale sedí. I kapacita baterie je působivá; pokud jedete na LiveWire One v úsporném režimu s velkou rekuperací (rekuperace energie při sundání nohy z plynu), můžete dojet překvapivě daleko. Pak však nemáte k dispozici žádný ohromný tah, který nabízí v režimu Sport, který pak až příliš rychle spotřebovává nabití baterie.
Přečtěte si celý článek na 1000PS.com

Klíčové atributy LiveWire One 2025
Motor a pohon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motoru | 86 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8000 ot/min |
| Točivý moment | 113 Nm |
| Převodovka | Pás |
| Chlazení | kapalina |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Velký píst |
| Značka | Showa |
| Průměr | 43 mm |
| Vzdálenost stlačení | 115 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Značka | Showa |
| Vzdálenost stlačení | 115 mm |
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka |
| Náklon | 24.5 stupně |
| Stopa | 109 mm |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 300 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální, Monoblok |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 260 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Kontrola proti uklouznutí, Režimy jízdy, Kontrola trakce, Anti-wheelie |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2145 mm |
| Šířka | 8935 mm |
| Výška | 1090 mm |
| Rozvor | 1490 mm |
| Výška sedla | 795 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 255 kg |
| Řidičská oprávnění | A |
| Rozsah | 225 km |
| Výkon baterie (kilowatthodiny kWh) | 15.4 kWh |
Nejnovější články 1000PS o LiveWire One
LiveWire One Historie
LiveWire One 2024

100 HP
255 kg
LiveWire One 2023

100 HP
254 kg
LiveWire One 2022

100 HP
254 kg
FAQ LiveWire One
- Který je lepší? LiveWire One nebo Zero SR/F?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný LiveWire One?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů LiveWire One.
- Jak je populární LiveWire One?
- Na trhu je po LiveWire One velmi nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
LiveWire One Obrázky
Zdroj: 1000PS
























