GASGAS SM 700 2023
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy GASGAS SM 700 2023
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 105 mm |
|---|---|
| Úder | 80 mm |
| Výkon motoru | 74 HP |
| Točivý moment | 73.5 Nm |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Antihopping |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 1 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Mazání | Oběh tlaku |
| Posunutí | 692.7 cm³ |
Přední náprava
| Vzdálenost stlačení | 215 mm |
|---|
Zadní náprava
| Vzdálenost stlačení | 240 mm |
|---|
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
| Náklon | 63.6 stupně |
Přední brzdy
| Průměr | 320 mm |
|---|
Zadní brzdy
| Průměr | 240 mm |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Režimy jízdy, Systém ABS do zatáček |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Výška sedla | 898 mm |
|---|---|
| Suchá hmotnost | 148.5 kg |
| Objem palivové nádrže | 13.5 l |
| Rozsah | 329 km |
| Kombinované emise CO2 | 96 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 4.1 l/100km |
Nejnovější články o motorce 1000PS GASGAS SM 700
Cena GASGAS SM 700
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
GASGAS SM 700 Historie
GASGAS SM 700 2024

74 HP
692.7 cm³
148 kg
294 716,00 Kčprůměrná tržní cena
GASGAS SM 700 2023

74 HP
692.7 cm³
148 kg
285 814,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ GASGAS SM 700
- Jaká je současná tržní cena GASGAS SM 700?
- Současná tržní cena GASGAS SM 700, rok výroby 2023, je 300 300 CZK s průměrně najetými 2 208 km.
- Který je lepší? GASGAS SM 700 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný GASGAS SM 700?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů GASGAS SM 700.
- Jak stabilní je cena použitého GASGAS SM 700? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2022 byla stabilita ceny GASGAS SM 700 normální v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl -3% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární GASGAS SM 700?
- Na trhu je po GASGAS SM 700 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
GASGAS SM 700 Obrázky
Zdroj: 1000PS








Zobrazit více obrázků
























