KTM 790 Duke L 2020
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 790 Duke L 2020
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 88 mm |
| Úder | 65.7 mm |
| Výkon motoru | 95 HP |
| Točivý moment | 86 Nm |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Antihopping |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Mazání | Oběh tlaku |
| Posunutí | 799 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Průměr | 43 mm |
| Vzdálenost stlačení | 140 mm |
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Monoshock |
|---|---|
| Vzdálenost stlačení | 150 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
Podvozek
| Náklon | 66 stupně |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 300 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Technologie | radiální |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 240 mm |
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Režimy jízdy, Systém ABS do zatáček |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Výška sedla | 825 mm |
|---|---|
| Suchá hmotnost (s ABS) | 169 kg |
| Objem palivové nádrže | 14 l |
| Rozsah | 318 km |
| Kombinované emise CO2 | 102.9 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 4.4 l/100km |
Vybavení
| Vybavení | TFT displej |
|---|
Cena KTM 790 Duke L
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Alternativy k KTM 790 Duke L
FAQ KTM 790 Duke L
- Jaká je současná tržní cena KTM 790 Duke L?
- Současná tržní cena KTM 790 Duke L, rok výroby 2026, je 257 320 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? KTM 790 Duke L nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 790 Duke L?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů KTM 790 Duke L.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 790 Duke L? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2023 byla stabilita ceny KTM 790 Duke L špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -8% v prvním roce a TrendSecondYear}% v druhém roce.
- Jak je populární KTM 790 Duke L?
- Na trhu je po KTM 790 Duke L vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 790 Duke L Obrázky
Zdroj: 1000PS




























