Piaggio 1 + 2022
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Piaggio 1 + 2022
Motor a pohon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|---|
| Výkon motoru | 1.6 HP |
| Točivý moment | 85 Nm |
| Startér | Elektrický |
Přední náprava
| Přední odpružení | Strut |
|---|
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
|---|
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 175 mm |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 175 mm |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | Režimy jízdy |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 80 % |
| Průměr přední pneumatiky | 10 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 100 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 80 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 10 palců |
| Délka | 1680 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 1080 mm |
| Rozvor | 1220 mm |
| Výška sedla | 770 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 90 kg |
| Maximální rychlost | 45 km/h |
| Rozsah | 100 km |
| Napájení baterie (volty V) | 48 V |
| Kapacita baterie (ampérhodiny Ah) | 48 Ah |
Cena Piaggio 1 +
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Piaggio 1 + Historie
Piaggio 1 + 2026

3 HP
90 kg
Piaggio 1 + 2025

3 HP
90 kg
Piaggio 1 + 2024

1.6 HP
90 kg
82 026,00 Kčprůměrná tržní cena
Piaggio 1 + 2023

1.6 HP
90 kg
73 503,00 Kčprůměrná tržní cena
Piaggio 1 + 2022

1.6 HP
90 kg
86 687,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Piaggio 1 +
- Jaká je současná tržní cena Piaggio 1 +?
- Současná tržní cena Piaggio 1 +, rok výroby 2026, je 88 860 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Piaggio 1 + nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Piaggio 1 +?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Piaggio 1 +.
- Jak stabilní je cena použitého Piaggio 1 +? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2021 byla stabilita ceny Piaggio 1 + velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Skútr. Cenový trend byl +84% v prvním roce a TrendSecondYear}% v druhém roce.
- Jak je populární Piaggio 1 +?
- Na trhu je po Piaggio 1 + velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Piaggio 1 + Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků

















