Moto Guzzi V100 Mandello 2023
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Moto Guzzi V100 Mandello 2023 Zkušenosti a odborné posudky
Poky
Levnější alternativa modelu V100 S má mnoho dobrých vlastností své luxusní sestry a je vybavena vizuálně zajímavějšími ráfky. Zdařilý sportovní cestovní vůz, který vyčnívá z davu, aniž by předváděl italské kapříky. Odpružení je na cestovní motocykl příliš těsné, ale jinak se na něm těžko hledají mouchy.

Klíčové atributy Moto Guzzi V100 Mandello 2023
Motor a pohon
| Typ motoru | V |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 96 mm |
| Úder | 72 mm |
| Výkon motoru | 115 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8700 ot/min |
| Točivý moment | 105 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6750 ot/min |
| Stupně | 90 |
| Převodovka | Kardan |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1042 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Průměr | 41 mm |
| Nastavení | Tlaková fáze, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Monoshock |
|---|---|
| Nastavení | Komprese, Trakční fáze |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Technologie | radiální, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | Systém ABS do zatáček, Kontrola trakce |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Výška sedla | 815 mm |
|---|---|
| Pohotovostní hmotnost | 233 kg |
| Objem palivové nádrže | 17 l |
| Rozsah | 361 km |
| Kombinované emise CO2 | 118 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 4.7 l/100km |
Vybavení
| Vybavení | LED denní světla |
|---|
Cena Moto Guzzi V100 Mandello
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Moto Guzzi V100 Mandello Historie
Moto Guzzi V100 Mandello 2026

115 HP
1042 cm³
233 kg
472 751,00 Kčprůměrná tržní cena
Moto Guzzi V100 Mandello 2025

115 HP
1042 cm³
233 kg
408 028,00 Kčprůměrná tržní cena
Moto Guzzi V100 Mandello 2024

115 HP
1042 cm³
233 kg
366 259,00 Kčprůměrná tržní cena
Moto Guzzi V100 Mandello 2023

115 HP
1042 cm³
233 kg
352 701,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Moto Guzzi V100 Mandello
FAQ Moto Guzzi V100 Mandello
- Jaká je současná tržní cena Moto Guzzi V100 Mandello?
- Současná tržní cena Moto Guzzi V100 Mandello, rok výroby 2026, je 424 600 CZK s průměrně najetými 8 km.
- Který je lepší? Moto Guzzi V100 Mandello nebo BMW F 900 XR?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Moto Guzzi V100 Mandello?
- V porovnání s jinými motocykly Sportovní cestovní motocykly je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Moto Guzzi V100 Mandello.
- Jak stabilní je cena použitého Moto Guzzi V100 Mandello? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2022 byla stabilita ceny Moto Guzzi V100 Mandello velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Sportovní cestovní motocykly. Cenový trend byl -21% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Moto Guzzi V100 Mandello?
- Na trhu je po Moto Guzzi V100 Mandello průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Moto Guzzi V100 Mandello Obrázky
Zdroj: 1000PS





Zobrazit více obrázků

























