NIU NQi GT 2020
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy NIU NQi GT 2020
Motor a pohon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|---|
| Typ převodovky | Automatický |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednotka Swing |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Dual Shock |
Podvozek
| Typ rámu | Páteř |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 220 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 180 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 90 % |
| Průměr přední pneumatiky | 12 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 12 palců |
| Délka | 1780 mm |
| Šířka | 690 mm |
| Výška | 1220 mm |
| Výška sedla | 780 mm |
Cena NIU NQi GT
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
NIU NQi GT Historie
NIU NQi GT 2021

4 HP
110 kg
120 132,00 Kčprůměrná tržní cena
NIU NQi GT 2020

Alternativy k NIU NQi GT
FAQ NIU NQi GT
- Jaká je současná tržní cena NIU NQi GT?
- Současná tržní cena NIU NQi GT, rok výroby 2019, je 82 310 CZK s průměrně najetými 34 km.
- Který je lepší? NIU NQi GT nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný NIU NQi GT?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů NIU NQi GT.
- Jak je populární NIU NQi GT?
- Na trhu je po NIU NQi GT nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
NIU NQi GT Obrázky
Zdroj: 1000PS








































