Vespa Primavera 125 (RED) 2020
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Vespa Primavera 125 (RED) 2020
Motor a pohon
| Výkon motoru | 10.8 HP |
|---|---|
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7700 ot/min |
| Točivý moment | 10.4 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstředivá síla |
| Typ převodovky | Automatický |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 3 |
| Chlazení | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Strut |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednotka Swing |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 200 mm |
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Buben |
|---|---|
| Průměr | 140 mm |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 12 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 12 palců |
| Délka | 1870 mm |
| Šířka | 735 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Rozvor | 1340 mm |
| Výška sedla | 790 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 126 kg |
| Objem palivové nádrže | 8 l |
| Maximální rychlost | 91 km/h |
| Řidičská oprávnění | A1 |
Cena Vespa Primavera 125 (RED)
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Vespa Primavera 125 (RED) Historie
Vespa Primavera 125 (RED) 2025

11 HP
124 cm³
132 kg
153 295,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa Primavera 125 (RED) 2024

11 HP
124 cm³
146 372,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa Primavera 125 (RED) 2023

11 HP
124 cm³
142 207,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa Primavera 125 (RED) 2022

11 HP
124 cm³
142 731,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa Primavera 125 (RED) 2021

11 HP
124 cm³
143 531,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa Primavera 125 (RED) 2020

10.8 HP
124 cm³
126 kg
FAQ pneumatiky Vespa Primavera 125 (RED)
FAQ Vespa Primavera 125 (RED)
- Jaká je současná tržní cena Vespa Primavera 125 (RED)?
- Současná tržní cena Vespa Primavera 125 (RED), rok výroby 2026, je 160 780 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Vespa Primavera 125 (RED) nebo Piaggio Medley 125?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Vespa Primavera 125 (RED)?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Vespa Primavera 125 (RED).
- Jak je populární Vespa Primavera 125 (RED)?
- Na trhu je po Vespa Primavera 125 (RED) průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Vespa Primavera 125 (RED) Obrázky
Zdroj: 1000PS








































