MV Agusta Brutale 1000 ABT
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler MV Agusta Brutale 1000 ABT 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | Uygun |
|---|---|
| Çap | 79 mm |
| Strok | 50.9 mm |
| Motor gücü | 201 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 13500 dev/dak. |
| Tork | 116 Nm |
| Torkta dev/dak | 11000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 13.4 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Silindir başına enjektör | 2 |
| Gaz Kelebeği Yuvası | 50 mm |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın, Zıplama önleyici, Debriyaj sistemleri |
| Ateşleme (Kontak) | ECU |
| Şanzıman | Zincir |
| Şanzıman Tipi | Vites kolu |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 4 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | DOHC |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 998 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Teknoloji | Kalay kaplama |
| Marka | Öhlins |
| Çap | 43 mm |
| Süspansiyon mesafesi | 130 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Tekli salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Tek şok |
| Marka | Öhlins |
| Süspansiyon mesafesi | 120 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
| Malzeme | Alüminyum |
Şasi
| Kasa | Krom-molibden |
|---|---|
| Kasa türü | Borulu |
| Kaster | 97 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 320 mm |
| Piston | Dört piston |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
| Çalıştırma | Hidrolik |
| Teknoloji | radyal, Monoblok |
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 220 mm |
| Piston | Çift piston |
| Marka | Brembo |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, elektronik ayarlı süspansiyon, Viraj ABS’si, Kalkış Kontrolü, Kablolu Sürüş, Hız sabitleyici, Çekiş kontrolü, Ön kaldırma engelleyici, Direksiyon amortisörü, Modern elektronik, IMU (Atalet Ölçüm Birimi), Elektronik direksiyon amortisörü, Süspansiyon, Viraj çekiş kontrolü, Cornering ABS |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 120 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 70 % |
| Ön lastik çapı | 17 inç |
| Arka lastik genişliği | 200 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 55 % |
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Boy | 2080 mm |
| Genişlik | 805 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Aks mesafesi | 1415 mm |
| Koltuk yüksekliği | 845 mm |
| Maksimum Koltuk Yüksekliği | 845 mm |
| Kuru Ağırlık | 203 kg |
| Boş Ağırlık | 200 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 16 l |
| Azami hız | 300 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
| Menzil | 235 km |
| Akü gücü (Volt V) | 12 V |
| Akü kapasitesi (Amper-saat Ah) | 4 Ah |
| Kombine CO2 emisyonları | 136 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 5.8 l/100km |
| Euro Normu | Euro 5+ |
| Yerden yükseklik | 141 mm |
Donanım
| Donanım | Bluetooth, Bağlanabilirlik, TFT ekran, Entegre navigasyon sistemi, Modern elektronik, Bağlanabilirlik |
|---|
SSS lastikleri MV Agusta Brutale 1000 ABT
- 1000PS editör ekibi tarafından bu model için şu anda hangi lastikler öneriliyor?
Ucuz sportif çok yönlü araç
Günlük işe gidip gelme ve kısa hafta sonu sürüşleri için. İkinci sıradaki sportif lastikler - iyi fiyat/performans oranı.
Pist günü uygunluğuna sahip Hypersport lastikleri
Yol için sportif lastikler, pist gününde de iyi çalışır. Yolda yağmurda veya pistte sıcakta bazı tavizler.
Yol sporu lastikleri
Sportif yol sürücüleri için çok yönlü lastik. Süper spor motosikletler, naked motosikletler, spor tur motosikletleri. Ayrıca ara sıra yarış pistine yapılan geziler. Bununla birlikte, kısa ısınma süresi ve kötü hava koşullarındaki performans gibi kilometre performansı da rol oynar.
SSS MV Agusta Brutale 1000 ABT
- Hangisi daha iyi? MV Agusta Brutale 1000 ABT mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- MV Agusta Brutale 1000 ABT modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. MV Agusta Brutale 1000 ABT motorsikletten piyasada çok az var.
- MV Agusta Brutale 1000 ABT ne kadar popüler?
- Piyasada MV Agusta Brutale 1000 ABT modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
MV Agusta Brutale 1000 ABT Resimler
Kaynak: 1000PS















