KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | V |
|---|---|
| Motor gücü | 202 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 10000 dev/dak. |
| Tork | 151 Nm |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Dereceler | 75 |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın, Zıplama önleyici, Debriyaj sistemleri |
| Ateşleme (Kontak) | Çift ateşleme |
| Şanzıman | Zincir |
| Şanzıman Tipi | Vites kolu |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 1350 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Teknoloji | Kapalı Kartuş |
| Marka | WP |
| Süspansiyon mesafesi | 130 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Tek şok |
| Marka | WP |
| Süspansiyon mesafesi | 120 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
| Malzeme | Karbon |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|---|
| Kasa türü | Borulu |
| Eğim | 65.3 derece |
| Kaster | 101 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 320 mm |
| Piston | Dört piston |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
| Çalıştırma | Hidrolik |
| Teknoloji | radyal, Monoblok, Dalga |
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 240 mm |
| Piston | Çift piston |
| Marka | Brembo |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | Sürüş modları, Motor sürükleme torku kontrolü, Kablolu Sürüş, Hızlı Değiştirici, Flaşörlü hızlı değiştirici, Ön kaldırma engelleyici, Modern elektronik, Konfor, KTM Quickshifter Plus |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 17 inç |
|---|---|
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Aks mesafesi | 1491 mm |
| Koltuk yüksekliği | 860 mm |
| Kuru Ağırlık | 177 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 17.5 l |
| Yerden yükseklik | 109 mm |
Donanım
| Donanım | TFT ekran, Modern elektronik |
|---|
KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK hakkında en son 1000PS motosiklet makaleleri
SSS KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK
- KTM1390 SUPER DUKE RR TRACK modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- KTM1390 SUPER DUKE RR TRACK modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 2.145.970 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK mi yoksa KTM 1390 Super Duke RR mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK motorsikletten piyasada çok az var.
- KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK ne kadar popüler?
- Piyasada KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
KTM 1390 SUPER DUKE RR TRACK Resimler
Kaynak: 1000PS









Daha fazla resim göster
