KTM 1390 Super Duke RR 2026
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler KTM 1390 Super Duke RR 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | V |
|---|---|
| Çap | 110 mm |
| Strok | 71 mm |
| Motor gücü | 190 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 10000 dev/dak. |
| Tork | 145 Nm |
| Torkta dev/dak | 8000 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 13.2 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Gaz Kelebeği Yuvası | 60 mm |
| Dereceler | 75 |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Zıplama önleyici, Debriyaj sistemleri |
| Şanzıman | Zincir |
| Şanzıman Tipi | Vites kolu |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | DOHC |
| Soğutma | sıvı |
| Yağlama | basınç sirkülasyonu |
| Hacim | 1350 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Teknoloji | Kapalı Kartuş |
| Marka | WP |
| Çap | 48 mm |
| Süspansiyon mesafesi | 130 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Tekli salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Tek şok |
| Marka | WP |
| Süspansiyon mesafesi | 140 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
Şasi
| Kasa | Krom-molibden |
|---|---|
| Kasa türü | Borulu |
| Eğim | 65.3 derece |
| Kaster | 101 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 320 mm |
| Piston | Dört piston |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
| Çalıştırma | Hidrolik |
| Teknoloji | radyal, Monoblok |
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 240 mm |
| Piston | Çift piston |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
| Marka | Brembo |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Devrilme önleyici kontrol, Sürüş modları, Viraj ABS’si, Kablolu Sürüş, Çekiş kontrolü, Ön kaldırma engelleyici, Modern elektronik |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 120 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 70 % |
| Ön lastik çapı | 17 inç |
| Arka lastik genişliği | 200 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 55 % |
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Aks mesafesi | 1491 mm |
| Koltuk yüksekliği | 847 mm |
| Maksimum Koltuk Yüksekliği | 847 mm |
| Kuru Ağırlık (ABS'li) | 189 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 17.5 l |
| Lisansa uygunluk | A |
| Menzil | 296 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 139 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 5.9 l/100km |
Donanım
| Donanım | Bağlanabilirlik, LED gündüz farları, LED-Farlar, TFT ekran, Modern elektronik, Aydınlatma |
|---|
KTM 1390 Super Duke RR hakkında en son 1000PS motosiklet makaleleri
SSS lastikleri KTM 1390 Super Duke RR
- 1000PS editör ekibi tarafından bu model için şu anda hangi lastikler öneriliyor?
Ucuz sportif çok yönlü araç
Günlük işe gidip gelme ve kısa hafta sonu sürüşleri için. İkinci sıradaki sportif lastikler - iyi fiyat/performans oranı.
Pist günü uygunluğuna sahip Hypersport lastikleri
Yol için sportif lastikler, pist gününde de iyi çalışır. Yolda yağmurda veya pistte sıcakta bazı tavizler.
Yol sporu lastikleri
Sportif yol sürücüleri için çok yönlü lastik. Süper spor motosikletler, naked motosikletler, spor tur motosikletleri. Ayrıca ara sıra yarış pistine yapılan geziler. Bununla birlikte, kısa ısınma süresi ve kötü hava koşullarındaki performans gibi kilometre performansı da rol oynar.
SSS KTM 1390 Super Duke RR
- KTM1390 Super Duke RR modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- KTM1390 Super Duke RR modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 1.488.240 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? KTM 1390 Super Duke RR mi yoksa Ducati Streetfighter V4 S mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- KTM 1390 Super Duke RR modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. KTM 1390 Super Duke RR motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- KTM 1390 Super Duke RR ne kadar popüler?
- Piyasada KTM 1390 Super Duke RR modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
KTM 1390 Super Duke RR Resimler
Kaynak: 1000PS















Daha fazla resim göster











