Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.
Anahtar Özellikler Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition 2025
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | 270° krank doğrultusunda |
|---|---|
| Çap | 97.6 mm |
| Strok | 80 mm |
| Motor gücü | 90 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 7000 dev/dak. |
| Tork | 110 Nm |
| Torkta dev/dak | 4250 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 11 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın, Zıplama önleyici, |
| Şanzıman | Zincir |
| Şanzıman Tipi | Vites kolu |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | OHC |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 1200 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Baş aşağı teleskopik çatal |
|---|---|
| Marka | Marzocchi |
| Çap | 45 mm |
| Sürüş | 250 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Çift Şok |
| Marka | Öhlins |
| Sürüş | 250 mm |
| Ayar | Sıkıştırma, Ön yük, Geri tepme |
| Malzeme | Alüminyum |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|---|
| Kasa türü | Merkezi boru |
| Eğim | 26.9 derece |
| Kaster | 129.2 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 320 mm |
| Piston | Dört piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
| Çalıştırma | Hidrolik |
| Teknoloji | radyal |
| Marka | Brembo |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 255 mm |
| Piston | Tek piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
| Marka | Nissin |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Sürüş modları, Viraj ABS’si, Kablolu Sürüş, Hız sabitleyici, Çekiş kontrolü, |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 90 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 90 % |
| Ön lastik çapı | 21 inç |
| Arka lastik genişliği | 150 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 70 % |
| Arka lastik çapı | 17 inç |
| Boy | 2330 mm |
| Genişlik | 905 mm |
| Yükseklik | 1250 mm |
| Aks mesafesi | 1570 mm |
| Koltuk yüksekliği | 845 mm |
| Maksimum Koltuk Yüksekliği | 870 mm |
| Boş Ağırlık (ABS dahil) | 230 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 15 l |
| Azami hız | 176 km/saat |
| Lisansa uygunluk | A |
| Aralık | 347 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 105 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 4.6 l/100km |
| Sabit gürültü | 91 dB |
Donanım
| Donanım | LED-Farlar, TFT ekran, , |
|---|
SSS lastikleri Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition
- 1000PS editör ekibi tarafından bu model için şu anda hangi lastikler öneriliyor?
Ucuz sportif çok yönlü araç
Günlük işe gidip gelme ve kısa hafta sonu sürüşleri için. İkinci sıradaki sportif lastikler - iyi fiyat/performans oranı.
SSS Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition
- Hangisi daha iyi? Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Naked bike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition motorsikletten piyasada çok az var.
- Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition ne kadar popüler?
- Piyasada Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Triumph Scrambler 1200 XE Icon Edition Resimler
Kaynak: 1000PS



























