Yamaha Tricity 300 Airbag
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Yamaha Tricity 300 Airbag 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Çap | 70 mm |
|---|---|
| Strok | 75.9 mm |
| Motor gücü | 28 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 7250 dev/dak. |
| Tork | 28.9 Nm |
| Torkta dev/dak | 5750 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 10.9 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Ateşleme (Kontak) | Transistör |
| Şanzıman | Kayış |
| Şanzıman Tipi | Varyomatik |
| Silindirler | 1 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Subaplar | OHC |
| Soğutma | sıvı |
| Yağlama | basınç sirkülasyonu |
| Hacim | 292 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Teleskopik çatal |
|---|---|
| Sürüş | 100 mm |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak Ünitesi |
|---|---|
| Sürüş | 84 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Çap | 267 mm |
| Çalıştırma | Hidrolik |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 267 mm |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Kombine Fren Sistemi, Viraj ABS’si, , , |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 120 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 70 % |
| Ön lastik çapı | 14 inç |
| Arka lastik genişliği | 140 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 70 % |
| Arka lastik çapı | 14 inç |
| Boy | 2250 mm |
| Genişlik | 815 mm |
| Yükseklik | 1470 mm |
| Aks mesafesi | 1595 mm |
| Koltuk yüksekliği | 795 mm |
| Boş Ağırlık (ABS dahil) | 242 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 13 l |
| Lisansa uygunluk | B |
| Aralık | 393 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 76 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 3.3 l/100km |
| Euro Normu | Euro 5+ |
| Yerden yükseklik | 130 mm |
Donanım
| Donanım | Hava yastığı, Bağlanabilirlik, LED-Farlar, TFT ekran, Entegre navigasyon sistemi, , , , , , |
|---|
SSS lastikleri Yamaha Tricity 300 Airbag
SSS Yamaha Tricity 300 Airbag
- Hangisi daha iyi? Yamaha Tricity 300 Airbag mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Yamaha Tricity 300 Airbag modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Scooter motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği çok az. Yamaha Tricity 300 Airbag motorsikletten piyasada çok az var.
- Yamaha Tricity 300 Airbag ne kadar popüler?
- Piyasada Yamaha Tricity 300 Airbag modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Yamaha Tricity 300 Airbag Resimler
Kaynak: 1000PS











































