QJ Motor SFA 600 P
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.
Anahtar Özellikler QJ Motor SFA 600 P 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor gücü | 44.9 HP |
|---|
| Maks. Güçte dev/dak | 7250 dev/dak. |
|---|
| Tork | 53 Nm |
|---|
| Torkta dev/dak | 5500 dev/dak. |
|---|
| Marş motoru | Elektrikli |
|---|
| Şanzıman | Kayış |
|---|
| Şanzıman Tipi | Varyomatik |
|---|
| Silindirler | 1 |
|---|
| Stroklar | 4 Zamanlı |
|---|
| Soğutma | sıvı |
|---|
| Hacim | 577 ccm |
|---|
Frenler Ön
Arka Frenler
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik çapı | 12 inç |
|---|
| Arka lastik çapı | 12 inç |
|---|
| Boy | 2330 mm |
|---|
| Genişlik | 1274 mm |
|---|
| Yükseklik | 1440 mm |
|---|
| Aks mesafesi | 1480 mm |
|---|
| Boş Ağırlık | 528 kg |
|---|
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 25 l |
|---|
| Azami hız | 95 km/saat |
|---|
| Yerden yükseklik | 273 mm |
|---|
SSS QJ Motor SFA 600 P
- QJ MotorSFA 600 P modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- QJ MotorSFA 600 P modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 421.220 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? QJ Motor SFA 600 P mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- QJ Motor SFA 600 P modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Quad/ATV motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği normal. QJ Motor SFA 600 P motorsikletten piyasada ortalama sayıda var.
- QJ Motor SFA 600 P ne kadar popüler?
- Piyasada QJ Motor SFA 600 P modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
QJ Motor SFA 600 P Resimler