Benda Napoleonbob 125
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Benda Napoleonbob 125 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | V |
|---|---|
| Çap | 42 mm |
| Strok | 45 mm |
| Motor gücü | 14 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 9000 dev/dak. |
| Tork | 10.9 Nm |
| Torkta dev/dak | 6500 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 11.3 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Kavrama Tipi | Yağ banyosunda çoğaltın, Zıplama önleyici, Debriyaj sistemleri |
| Şanzıman | Zincir |
| Şanzıman Tipi | Vites kolu |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 3 |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 125 ccm |
Ön Süspansiyon
| Süspansiyon mesafesi | 75 mm |
|---|
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Salıncak kolu |
|---|---|
| Darbe emici | Çift Şok |
| Süspansiyon mesafesi | 38 mm |
| Ayar | Ön yük |
| Malzeme | Çelik |
Şasi
| Kasa | Çelik |
|---|
Frenler Ön
| Tipi | Tekli disk |
|---|---|
| Çap | 320 mm |
| Piston | Dört piston |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
| Çalıştırma | Hidrolik |
| Teknoloji | radyal |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Çap | 260 mm |
| Piston | Çift piston |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Çekiş kontrolü |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 130 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 80 % |
| Ön lastik çapı | 18 inç |
| Arka lastik genişliği | 160 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 70 % |
| Arka lastik çapı | 18 inç |
| Boy | 2315 mm |
| Genişlik | 805 mm |
| Yükseklik | 1035 mm |
| Aks mesafesi | 1545 mm |
| Koltuk yüksekliği | 748 mm |
| Boş Ağırlık | 195 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 9 l |
| Lisansa uygunluk | A1, B196 |
| Menzil | 200 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 64 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 2.7 l/100km |
| Sabit gürültü | 91 dB |
| Euro Normu | Euro 5+ |
| Yerden yükseklik | 120 mm |
Donanım
| Donanım | TFT ekran, Modern elektronik |
|---|
Fiyat Benda Napoleonbob 125
Model yılı
Mevcut ortalama piyasa fiyatları
SSS lastikleri Benda Napoleonbob 125
SSS Benda Napoleonbob 125
- BendaNapoleonbob 125 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- BendaNapoleonbob 125 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 297.450 TRY ortalama fiyatı ve 0 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Benda Napoleonbob 125 mi yoksa Benda Napoleonbob 250 mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Benda Napoleonbob 125 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Chopper/Cruiser motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği iyi. Benda Napoleonbob 125 motorsikletten piyasada çok sayıda var.
- Benda Napoleonbob 125 ne kadar popüler?
- Piyasada Benda Napoleonbob 125 modeli için ortalama bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
EN İYİ Karşılaştırmalar
Benda Napoleonbob 125 Resimler
Kaynak: 1000PS
























